logo

O mnie

Jestem trenerem, cochem, przedsiębiorcą. Od blisko 18 lat zdobywam wiedzę zawodową, uczelnianą, szkoleniową, trenerską i coachingową. To wszystko wbudowuję w swój „kręgosłup” moralny i etyczny zapewniając wysoki standard jakości świadczonych usług.

W mojej drodze życiowej zawsze przyświecały słowa Konfucjusza „Le­piej nie zaczy­nać, niż zacząwszy nie dokończyć.” Jest to trudna, wymagająca lecz dająca siłę i satysfakcję droga jaką można iść przez życie.

Pomaganie innym w zdobywaniu kompetencji, które zwiększają osobistą i zawodową efektywność jest nagrodą samą w sobie. Wiara w człowieka, w Jego możliwości i potencjał jest podstawą mojej pracy. Połączenie wiedzy i praktyki trenerskiej, biznesowego doświadczenia oraz wiedzy z zakresu psychologii. To ludzie tworzą zespoły, firmy, relacje. To ludzie w kooperacji z narzędziami zapewniają rozwój osobisty, a za tym siłę całej grupy/firmy/przedsiębiorstwa. To ludzie RAZEM tworzą SUKCES..

Od niedawna cały mój dobytek zawodowy otoczyłam jednym słowem – CONTINGO.

Dziać się, stać się, wydarzyć się.

Ugruntowaną wiedzę z zakresu realizacji pełnego procesu szkoleniowego (analiza potrzeb szkoleniowych, metodyka, działania poszkoleniowe), zamykam w kompleksowe projekty szkoleniowe, których efektem jest pozytywna i trwała zmiana w zakresie umiejętności osobistych pracowników. Moja główna specjalizacja merytoryczna to procesy personalne (zarządzanie procesami i organizacją) Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w aspekcie „miękkim” – motywacja, stres, czas, komunikacja, budowanie i zarządzanie zespołem, w połączeniu z wymaganiami „twardymi” - czyli Kadry i Płace jako system wynagradzania oraz motywacji w aspekcie Kodeksu Pracy i innych przepisów towarzyszących. Specjalizacje uzupełniające to procesy finansowe (rachunkowość, controlling, środki trwałe i gospodarka magazynowa). Dodatkowo każdy element mojej pracy realizuję z wykorzystaniem wiedzy z Zarządzania Projektami wg standardów PMI, 5S, Kaizen oraz ISO . Wszystko to łączę w wiedzę Lean HR. Od 12 lat w swojej pracy wykorzystuję umiejętności informatyczne zdobyte w firmach szkoleniowych tworzących i wdrażających autorskie zintegrowane systemy informatyczne, co w dzisiejszych czasach okazuje się być nieodzownym elementem umożliwiającym wspieranie organizacji w tworzeniu środowisk pracy, sprzyjających osiąganiu wysokich efektów biznesowych. 6 lat temu do „rodziny” dołączył coaching, a od roku teoretyczna i praktyczna wiedza ISO potwierdzono otrzymaniem certyfikatu Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2015.

Moim motorem do pracy z zaangażowaniem i pasją jest bycie mamą Oleńki oraz szczęśliwą żoną.
© Copyright 2014 www.contingo.pl All Rights Reserved

Projekt i wykonanie: HEDRYCH.pl